InPlanner

Projekt pokazowy podczas targów DOM INTELIGENTNY oraz STREFA DESIGNU 2017

Kompleksowy projekt apartamentu o powierzchni 80 m2 pokazujący możliwości marketingowe deweloperom sprzedającym swoje nieruchomości. Wizualizacja mieszkania została przygotowana na najbardziej zaawansowane technologicznie gogle do wirtualnej rzeczywistości. Przygotowane materiały promocyjne są świetnym narzędziem wspomagającym reklamę i sprzedaż inwestycji na stronie internetowej, targach, w punktach sprzedaży a także w biurze sprzedaży.

Kompleksowy projekt wizualizacji apartamentu obejmował:

  • wirtualny spacer na gogle HTC z pełnymi możliwościami interakcji, takimi jak zmiana materiałów wykończeniowych, mebli, czy oświetlenia
  • wirtualny spacer na stronie internetowej z możliwością uruchomienia w trybie VR na urządzeniach mobilnych
  • aplikację VR na smartfony z możliwością oglądania w goglach typu cardboard lub Samsung GearVR
  • animację apartamentu

ANIMACJA

Film składa się z dwóch części. W pierwszej przedstawiona jest animacja apartamentu i jego aranżacja, w drugiej ogromne możliwości jakie niesie ze sobą technologia wirtualnej rzeczywistości. Przedstawiono spacer przy użyciu gogli HTC oraz przykładowe interakcje, takie jak zmiana materiałów wykończeniowych, wymiana obiektów na inne, czy włączanie i wyłączanie oświetlenia. Co najważniejsze, wszystkie zmiany odbywają się w czasie rzeczywistym!

KONTAKT

InPlanner

ul. Stanisława Dubois 114/116 lok. 2.27
93-465 Łódź,
+48 735 667 374
kontakt@inplanner.pl

Aby być na bieżąco, śledź nas w mediach
społecznościowych.

facebook   linkedin   instagram   youtube   twitter