InPlanner

 

Animacje VR, 360, 3D i 2D

Wykorzystaj moc animacji w promowaniu swojego biznesu.

W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby zaproponować klientom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu zaawansowanej technologii VR. Polecamy szereg aplikacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Animacje VR 360

InPlanner animacje 360

 

Nie ograniczamy się tylko do wybranego kadru, jak przy zwykłych programach tego typu. Wykorzystujemy technologię VR 360, dzięki której powstają wizualizacje zapierające dech w piersiach. Tworząc animację 360 zaskoczysz swoich klientów nowoczesną prezentacją.

Animacje 3D

InPlanner animacje 3D

 

Wykorzystaj ich potencjał, aby w imponujący sposób zaprezentować swój produkt lub usługę. Zobacz przykład animacji 3D prezentującej wnętrze stylowo urządzonego mieszkania.

Animacje 2D

InPlanner animacje 2D

 

Świetnie nadają się jako narzędzie reklamowe, wizualizacje produktowe czy prezentacje. Dzięki nim w przystępny sposób przekażesz znacznie więcej informacji niż za pomocą zwykłych grafik i zdjęć.

Animacje 360

Nazywane są również animacjami sferycznymi. Mogą to być zarówno animacje 2D jak i 3D. W tym przypadku obraz rozłożony jest na sferze, a widz usytuowany w jej centrum może oglądać dowolnie wybrany przez siebie kadr w zakresie 360 stopni. Animacje 360 możemy ogladać zarówno na urządzeniach do wirtualnej rzeczywistości jak i smartfonach, tabletach czy komputerach. Równie dobrze mogą być one umieszczone w serwisie YouTube i oglądane przy użyciu gogli VR jak lub bez nich jako zwykły film 360.

Animacje VR

Inaczej mówiąc to stereoskopowe animacje 360, które mozemy oglądać wykorzystując gogle do wirtualnej rzeczywistości. Animacje te mogą byc dedykowane pod konkretne zestawy VR takie jak Oculus Rift, HTC Vive, czy Samsung Gear VR. Stereoskopowe wyświetlanie animacji powoduje, że doznania widza są jeszcze większe niż w animacjach 360. Oglądając animacje VR niezwykle realistycznie odbieramy przestrzeń, w której jesteśmy zanurzeni. Wszystko to dzięki imersji, poczuciu przestrzeni i głębii obrazu.

Animacje 3D

W animacjach wykonywanych techniką 3D wszystkie lub zdecydowana większość elementów jest trójwymiarowymi obiektami umieszczonymi w przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy zarówno swobodę prezentacji wybranych scen z dowolnej perspektywy jak również uzyskaniu fotorealistycznych wizualizacji. Animowane elementy 3D w połączeniu z zaawansowaną techniką motion design umożliwia przekazywanie informacji w niezwykle atrakcyjny i efektywny sposób.

Animacje 2D

Animacje realizowane tą techniką składają się z płaskich elementów takich jak grafiki czy zdjęcia, które w połączeniu z ruchem wzbogacają ilość i atrakcyjność przekazywanych informacji.

KONTAKT

InPlanner

ul. Stanisława Dubois 114/116 lok. 2.27
93-465 Łódź,
+48 735 667 374
kontakt@inplanner.pl

Aby być na bieżąco, śledź nas w mediach
społecznościowych.

facebook   linkedin   instagram   youtube   twitter