InPlanner

 
 
 
 

EVENTY VR

Zadbaj o niezapomniane emocje i wrażenia na swojej imprezie

Wynajmij gogle VR, symulator rajdowy, bieżnię Virtuix Omni
i ciesz się nieprzeciętnymi doznaniami w wirtualnej rzeczywistości.

FIRMOWE EVENTY VR, TARGI BRANŻOWE

Wirtualna rzeczywistość na eventach to jedna z najlepszych atrakcji zapewniających niesamowite emocje i doznania. VR coraz częściej gości na imprezach firmowych, targach, warsztatach czy szkoleniach. Oferujemy szereg gier i aplikacji dostosowanych indywidualnie do każdego wydarzenia. Stoiska wyposażamy w najwyższej klasy sprzęt VR (HTC Vive, Oculus Rift oraz Samsung GearVR), który obsługuje wykwalifikowana załoga. Naszą specjalnością są profesjonalne aplikacje VR przygotowywane specjalnie pod konkretne wydarzenie. Najczęściej są to wizualizacje architektoniczne, prezentacje produktów oraz aplikacje szkoleniowe.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli chcesz wzbogacić swoją imprezę o coś wyjątkowego to wirtualna rzeczywistość jest idealnym rozwiązaniem. Uświetnimy twoje urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński, wesele czy spotkanie integracyjne. W naszej ofercie znajdują się znakomite gry zręcznościowe, strzelanki czy testy na wytrzymałość. Skontaktuj się z nami, przygotujemy zestaw gier i aplikacji vr dobrany specjalnie dla ciebie.

WIĘCEJ NIŻ VR

Wirtualna rzeczywistość to nieograniczone możliwości i wyśmienita rozrywka. Aby jeszcze bardziej wzmocnić doznania podczas doświadczeń z VR stosujemy platformę Virtuix Omni, dzięki której poruszanie się w świecie wirtualnym nigdy wcześniej nie było tak łatwe. Ponadto wzbogacimy twoje wydarzenie profesjonalnym symulatorem rajdowym wyposażonym w 4 duże ekrany imitujące okna samochodu oraz siłowniki sterujące położeniem fotela podczas jazdy. Organizowane przez profesjonalistów Eventy VR to niezapomniane wrażenia i ekscytujące doznania, więc jeśli potrzebujesz czegoś specjalnego - skontaktuj się z nami.

WYKORZYSTUJEMY NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT

HTC VIVE

InPlanner events VR HTC

OCULUS RIFT

InPlanner events VR Oculus

SAMSUNG GEAR VR

InPlanner events VR Samsung GearVR

VIRTUIX OMNI

InPlanner events VR Virtuix Omni

PLAYSTATION VR

InPlanner eventy VR Sony Playstation

SYMULATOR RAJDOWY

InPlanner events VR Symulator 3D

KONTAKT

InPlanner

ul. Stanisława Dubois 114/116 lok. 2.27
93-465 Łódź,
+48 735 667 374
kontakt@inplanner.pl

Aby być na bieżąco, śledź nas w mediach
społecznościowych.

facebook   linkedin   instagram   youtube   twitter